14. Kariyer Günleri

"Türkiye'nin En Aktif Endüstri Mühendisliği Topluluğu" olan Gazi Endüstri Topluluğu 24.Yılında 14.kez Gazi Üniversitesi’nin en büyük kariyer etkinliği olan Kariyer Günleri’ni 10-11 Aralık’ta Geçmişin İzinde, Geleceğin Peşinde mottosuyla gerçekleştirecek.


Önde gelen firmaların öne çıkan yöneticilerinin ağırlandığı Kariyer Günleri'nin amacı katılımcıları iş hayatında onları bekleyen zorluklar hakkında bilgi sahibi yapmak ve büyük firmaları yakından tanıyarak geleceklerine ışık tutmalarını sağlamaktır.


Anadolu Sigorta, TUSAŞ , Kariyer.net, pladis, Şişecam ve ING gibi büyük firmaların yöneticilerinin yanında Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran'ın da bizlerle olacağı etkinlikte katılımcıların hem iş hem de sosyal hayatlarında ufuklarını genişletmeleri hedefleniyor.


10-11 Aralık'ta sektörün öncüleri Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Akademi Salonu’nda 14.Kariyer Günleri'nde!

DAİMİ SPONSOR

Destekçilerimiz

Konuşmacılarımız

Sadettin SARAN

1987'de ABD, Kentucky Üniversitesi’nden, makine mühendisliği alanında master yaparak mezun oldu. Arkansas’ta Ensco Environmental Services'de çalışmaya başladı. 
1988'de Türkiye’ye dönüş yaptı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Dış İlişkiler Danışmanı olarak çalıştı. 
   

 1989'da Saran International'ı kurdu. Lockheed Martin, Raytheon International, ESPN, Geest Inc.gibi dünya devlerinin temsilciliklerini üstlendi. 1990-1995 döneminde Martin Marietta'nın Ankara ofisinde Genel Müdür Yardımcısı, arkasından Genel Müdürü olarak çalıştı. 

1995'te Saran Şirketler Grubu’na yeniden döndü. Aynı zamanda milli bir sporcu olan Saadettin Saran 1984-1985 yıllarında da Türk Milli Yüzme Takımı kaptanlığını yaptı. Bu dönemde kırdığı 50 metre serbest yüzme dalındaki Türkiye 

rekoru halen kendisine aittir.                                                   

 80’li yılların sonunda Türkiye’nin TV sektörü oluşurken yani yeni televizyon kanalları açılırken pazarladığı programları çeşitlendiren Saran, dublaj stüdyolarını kurdu. Yaptığı iş öncelikle sektörün yeniliğinden kaynaklandığı için büyük bir sermaye gerektirmiyordu ve bu durumu da çok iyi kullandı. TMSF’den frekans kiralayarak Radyo Spor’u kurdu. Daha sonra ise Radyo Time’ı satın aldı.  
Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’a ait “Saran Medya” Türkiye’de yayınlanan spor yayınlarının yaklaşık %65'inin yayın hakkına sahiptir. 

Togay TİMUR

2009 Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Kariyerine öğrencilik yıllarında Kocaeli Sanayi Odası’nda İnsan Kaynakları ve Finans departmanında çalışarak başladı. Burada geçirdiği iki yılın ardından İnsan Kaynakları Uzmanı olarak 5 yıl boyunca Ford Otosan’da İşe Alım, Endüstriyel İlişkiler gibi kolları yürüttü. Ardından 5 aylık bir süreçte Gama Enerji AŞ. ‘de İnsan Kaynakları Yöneticiliği yaptı. 2016 yılı boyunca Hayat Kimya’da İnsan Kaynakları Yöneticiliği pozisyonunda devam etti. Aralık 2016’dan itibaren Ülker’de (Pladis) İnsan Kaynakları Yöneticiliği pozisyonunda devam etmekte.  

İşe alım, yapısal planlama, yetenek yönetimi, performans değerlendirmesi konusunda uzman olan Togay Timur insan kaynakları pozisyonunda kıdemli  yöneticidir. 

Bahtiyar GENÇER

2007 Selçuk Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Erasmus öğrenci değişimi projesi kapsamında bir süreliğine Polonya'da bulunmuştur. Halihazırda Anadolu Üniversitesi Web Dizaynı ve Kodlama bölümü öğrencisidir.  

İş hayatına Interpro Holding'de Proje Asistanı olarak başlamış ve Management Centre Türkiye'de devam etmiştir. Ardından 2011 yılının Mart ayında Kariyer.net'te Etkinlik Yöneticisi pozisyonunda göreve başlamıştır ve 8 yıl 10 aydır Kariyer.net'te çalışmaktadır. 

Etkinlik Yöneticisi olarak başladığı Kariyer.net serüvenine şu anda Etkinlik Yönetimi Takım Lideri olarak devam etmektedir. 

Münteha MANGAN

2008 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitirmiştir. Bunun yanında Anadolu Üniversitesi'nde perakende üzerine bir ön lisans çalışması yapmıştır.  

1999-2007 yılları arasında birçok farklı kurumda stajyer veya yarı zamanlı çalışan olarak bulunmuştur. İş hayatına 2008 yılında Kariyergenç firmasında Satış Yöneticisi olarak başlamıştır. 2009 yılından bugüne satışın ve pazarlamanın neredeyse her alanında bulunmuştur. Temmuz ayından itibaren ise TAI'de İç İletişim ve İşveren Markası şefi olarak görevini sürdürmektedir. 

İlkay BULUT 

İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezundur. Boğaziçi Üniversitesi'nin İnsan Kaynakları ve Koç Üniversitesi'nin Yönetici Geliştirme Programları'nda yer almıştır. 

1997 yılının Mayıs ayından bugüne Anadolu Sigorta bünyesinde çalışmaktadır. Şu anda İnsan Kaynakları Birim Yönetimi görevini sürdürmektedir. 

Doğuşcan OTO 

İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Ekonomisi Bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur. Yüksek Lisans'ını ise yine İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları Yöneticiliği üzerine yapmıştır.  

Üniversite hayatı boyunca birçok gönüllü projede yer almıştır. 2008 yılından bugüne iş hayatının birçok farklı kolunda görev almıştır. Şu anda ING Türkiye'de İşe Alım Asistanı Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir. 

Sezen ÇÖZEN İNCİ

2001 yılında Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliğini bölümünü bitiren Sezen ÇÖZEN İNCİ,  aynı üniversitede İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 18 yıllık kariyer hayatı boyunca farklı sektörlerde insan kaynakları yönetimi alanında çalışan İnci, 2010 yılı itibariyle MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş.’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda profesyonel koç ve eğitmendir.

Uğur ÖZER

Çalışma hayatına, 2001 yılında MUM Tasarım'da tasarımcı olarak başlamıştır. Burada geçirdiği 2 yıl ve birkaç kısa tecrübenin ardından MAG Medya ile tanıştı. 2016 yılının son çeyreğine dek MAG Medya'da birçok pozisyonda bulundu. Bu yılın Eylül ayında ise Obiziz Dijital İletişim'i kurdu.

Louis STOTESBERY

3 Yabancı 1 Türk YouTube programında yer almaktadır. Yarı Amerikalı yarı Türk'tür. Kendi YouTube kanalı için de içerikler üretmektedir. Aynı zamanda müzikle de uğraşmaktadır.

Michele CEDOLIN

Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden Mezundur. Yüksek Lisansını ve Doktorasını da yine Galatasaray Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği üzerine yapmıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nü de bitirmiştir. 2015 yılından bu yana Galatasaray Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi görevinde bulunmaktadır. Çocukluğunda Sihirli Annem isimli dizide Kerem rolünü oynamıştır. Aynı zamanda 3 Yabancı 1 Türk isimli YouTube programında ve kendi YouTube kanalında videolarda yer almaktadır.

© Copyright Gazi Endüstri Topluluğu 2019

Bizimle İletişime Geçin

  • Beyaz YouTube Simgesi

Adres

Maltepe Mahallesi, Eti Mh., Yükseliş Sokak, No:5, Ankara