top of page
EvENT Logo.png

EVENT - “Koçlukta Yaşam Çarkı” 

 

Koçlukta Yaşam Çarkı Uygulaması ile hayatımızdaki yeni noktaları keşfetmemizi sağlayan ve yaşamımıza dışarıdan bir gözle bakmayı öğreten bu keyifli uygulamayı Kariyer Tasarımı Koçu Altan Özen ile beraber gerçekleştirdik.

Altan Özen Post.jpg
Eylem atlas logolu ortalı(uzun_edited.jpg

EVENT - “Günümüzde Teknoloji Bağımlılığı” 

 

 Teknoloji ve internetin bilinçli olmayan, kontrolsüz bir şekilde kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan davranışsal bağımlılıklar ‘Günümüzde Teknoloji Bağımlılığı’ olarak adlandırılır. Bu etkinliğimizde teknolojinin ortaya çıkardığı sorunları ve bu sorunlarla nasıl başa çıkacağımızı Psikolog Eylem Atlas ile beraber ele aldık.

event kontenjan doldu.jpg
Ekran Görüntüsü (652).png

EVENT - “Silikon Vadisi ve Girşimcilik”

 

Silikon Vadisi’nin başarılı Girişimcisi ve Yatırımcısı Kerim Baran ile girişimcilik, girişimciliğin önemli noktaları ve Silikon Vadisi hakkındaki sorularımıza cevaplar bulduğumuz ve bilgi edindiğimiz bir etkinlik gerçekleştirdik.

EVENT - “İllüstrasyon Workshopu”

 

İllüstrasyon, gözle görülebilecek olanın abartılarak ya da tamamen hayal ürünü çizgilerle resmedilmesi anlamına gelir. İllüstratör Esra Demirbilek ile hayal gücümüzün sınırlarını zorlayarak illüstrasyon tekniklerini kullandığımız keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik.

TeknikEvent2.jpg

EVENT - “ERP Planlama”

 

ERP, işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel adıdır. ‘ERP Planlama’ konulu, ilk teknik EvENT’lerimizden birini, Proje Mühendisi Yasin Özçil ile sertifikalı olarak gerçekleştirdik.

Geçmiş Dönemlerdeki                       Etkinliklerimiz

EvENT Logo.png
bottom of page