top of page

16. Verimlilik GÜNLERI

10-11-12 Mart

LİDERLİK

"Türkiye'nin En Aktif Endüstri Mühendisliği Topluluğu" olan Gazi Endüstri Topluluğu 24. yılında 16. kez Gazi Üniversitesi’nin en büyük konsept etkinliği olan Verimlilik Günleri’ni 10-11-12 Mart 2020 tarihlerinde ‘Liderlik, Kuşak Farkı ve Girişimcilik’ temalarını ele alarak gerçekleştirecektir. 

 

 

Lider firmaların önemli yöneticilerinin ve iş adamlarının ağırlandığı Verimlilik Günleri’nin amacı, dünya gündemini meşgul eden konuları katılımcılarına detaylı bir biçimde aktarmaktır. 

 

 

Anadolu Sigorta, Türk Traktör, Bilkent Holding, TUSAŞ, Unilever ve BAT gibi büyük firmaların yöneticilerinin yanında Orka Holding (Damat Tween, D’S Damat) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun da bizlerle olacağı etkinlikte katılımcıların, başta liderlik, girişimcilik ve kuşak farkı olmak üzere iş hayatındaki birçok konuda kendilerini geliştirmeleri hedefleniyor. 

 

Tüm bu oturumların yanında, gün boyunca workshoplar ve beraberinde gece eğlenceleri sizleri bekliyor olacak. Çeşitli sürprizlerin ve ödüllerin de dağıtılacağı 16. Verimlilik Günleri 10-11-12 Mart’ta Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Akademi Salonu’nda! 

SPONSORLARIMIZ

DAİMİ SPONSOR

ASIGORTA LOGO SADE (1).jpg

DESTEKÇİLERİMİZ

Bilkent.jpg
turktraktor.jpg
damat.jpg
NHL.png

KONUŞMACILAR

SA7_7597.jpg

CEM AĞIN

Ankara Üniversitesi Dil ve
Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü 1990 yılında bitiren Cem Ağın meslek hayatına Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğü’nde başladı. 1999 yılında ODTÜ İşletme Fakültesi Üst Düzey Yöneticilik ve İşletmecilik Programını birincilikle bitirdi. 1997 yılında özel sektöre geçen Cem Ağın, 23 yıldır başta Bilkent Holding olmak üzere birçok farklı sektörde çeşitli görevlerde bulundu. 2016 itibarıyla Bilkent Holding Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne atandı.

Baris_Inan.JPG

BARIŞ İNAN

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İktisat Bölümü'nden mezun olmuştur. Anadolu Sigorta'daki ilk görevini Teftiş Kurulu Başkanlığında yapmıştır. 2019 yılına kadar kariyerini Proje ve Değişim
Yönetimi ve Pazarlama Müdürlüğünde sürdürmüştür. 2019 yılı itibariyle ise
Dijital Sigortacılık ve Müşteri İletişimi Müdürlüğündeki görevine devam
etmektedir.

DSC_0702.JPG

OSMAN ÖZDEMİR

2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdi, aynı yılda proje yatırım uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2004 yılında 8 yıl sürecek Beko kariyerine satınalma uzmanı pozisyonunda başladı. 6 yılı Rusya’da olmak üzere Tedarik ve Üretim planlama uzmanı ve İnsan kaynakları yöneticisi olarak çalıştı. Yaklaşık 4 yıl kadar İnsan kaynakları yöneticisi olarak geçirdiği Arçelik serüveninin ardından 2016 yılında Türk Traktör’de İnsan Kaynakları Direktörü görevine getirildi ve halen bu görevi sürdürmekte.

ISC_2822_rev.jpg

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU

 Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 1986 yılında ORKA Tekstil San. ve Turizm Ticaret A.Ş.’yi kuran Orakçıoğlu, ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Damat-Tween-ADV markalarının yaratıcısıdır. Ayrıca “2002 Yılının Girişimcisi” ödülüne layık görülmüştür. Ernst & Young tarafından düzenlenen ve 2004 yılında Türkiye’nin de ilk kez dahil olduğu “World Entrepreneur Of The Year (Dünya Yılın Girişimcisi) yarışmasının Türkiye birinciliğini Süleyman Orakçıoğlu kazandıktan sonra ülkemizi Monaco’da temsil etmiştir ve Dünya Girişimcilik Akademisi’ne giren ilk Türk ünvanına sahip olmuştur. Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü’nde ders vermektedir.

IMG_8876.JPG

BİLAL UZUN

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2001 yılında mezun olmuştur. Penn Üniversitesi’nde yaptığı İşletme Yüksek Lisansından sonra 2 yıl satınalma asistanı olarak görev yaptı. Ardından yaklaşık 4 yıl Sipariş Koordinatörlüğünde geçirdiği Volvo tecrübesinin ardından Sağlık Operasyonları Müdürü olarak DHL Suply Chain ve Ekol Logistics şirketlerinde görev yaptı. 2012 yılında tanıştığı Net Healthcare Logistics ailesinde Genel Müdür pozisyonunda yöneticilik kariyerine devam etmektedir.

derenozturkfoto.JPG

DEREN ÖZTÜRK MATARACI

 

1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Koç Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansını tamamlamıştır. Sonrasında aile içi girişimcilik örneği sergileyerek aile şirketleri Deren Kimya A.Ş kozmetik sektörüne giriş yapmıştır. 2009 yılından bugüne kendi kurduğu Cosmed markasının üretim ve ihracatını lider bir kadın sıfatıyla yönetmektedir.

 

bottom of page