top of page
vegüyazı_Çalışma Yüzeyi 1.png
vegütarih_Çalışma Yüzeyi 1.png

YENİ NORMAL

*Etkinlik sonunda sertifika sahibi olabilmeniz için

kayıt yaptırmanız ve etkinliğimize en az %40 katılım göstermeniz zorunludur.

1.Gün

MAN

Cemil DEMİR

Sistem Global

Neslihan YAŞAR

Sanofi Pasteur

Emin TURAN

TUSAŞ

İmge Büşra AÇIKSÖZ

Sosyal Oturum

Murat SEREZLİ

11.00

11.40

12.20

13.20

14.00

Rectangle%203%20(1)_edited.png

Gazi Endüstri Topluluğu çeyrek asırlık tecrübesiyle, Gazi Üniversitesi'nin en büyük seminer etkinliği olan Verimlilik Günleri’nin 17.si ile “Yeni Normal” sürecini şirketlerin bakış açısıyla sizlere sunmaya geliyor! 

Sektöründe lider firmalardan c-level konuşmacıları ve üst düzey yöneticileri ağırlayacağımız Verimlilik Günleri’nin amacı, dünya gündemini meşgul eden popüler konuları katılımcılara detaylı bir biçimde aktarmaktır. 

17. Verimlilik Günleri; Siemens, Pladis, Mercedes-Benz Türk, TUSAŞ, Medical Park gibi farklı sektörlerden şirketlerin, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecindeki adaptasyonlarını, deneyimledikleri avantajları/dezavantajları ve yakın süreç için öngörülerini yakından dinleme fırsatını katılımcılara sunuyor. Şirket oturumlarımızın yanında, tanınmış isimleri ağırlayacağımız sosyal oturumlar ve çeşitli interaktif workshoplarla da sizlerle keyifli vakitler geçirmeyi hedefliyoruz. 

Etkinlik süresi boyunca katılabileceğiniz sürpriz çekilişler, katılım sertifikası ve daha birçok şey için, sen de 9-10 Mart’ta Gazi Endüstri Topluluğu web sitesinde yerini al!

Kayıt
Frosted Glass
17.Verimlilik Günleri Kayıt Formu

Kayıt olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun.

? Etkinliğimizi nerden duydunuz

İnteraktif Workshoplar

Konuşmacılarımız

Destekçilerimiz